• Неодамнешно
  • -5 %
Автомобил / автомобили брзина сензор за БЕНЦ VDO ЧОВЕК 0055429417, 0065424617, 2155-0100000, 00995421017,81274210125, 2159-0100000,

Автомобил / автомобили брзина сензор за БЕНЦ VDO ЧОВЕК 0055429417, 0065424617, 2155-0100000, 00995421017,81274210125, 2159-0100000,

DEN 433.00
DEN 456.00

Количината на стоката
Това е достапна


Име : Брзината на сензорот
OE# : 0055429417, 0065424617, 2155-0100000, 00995421017,81274210125, 2159-0100000,

Клучни карактеристики

Повторливост:
50000000
линеарна:
0.5%
Бренд Име:
GORST
Hysteresis:
0.5%
Тип На Сензор:
Холцер
Тип:
Брзината На Возилото Сензор
Резолуција:
0.1
Мерен Опсег:
0-200
Чувствителност:
200mV/mm

Слични производи во категоријата