• Неодамнешно
Stenzhorn За Картер притисок уред 2CP5-5-1/SA995/12-00352-00A

Stenzhorn За Картер притисок уред 2CP5-5-1/SA995/12-00352-00A

DEN 1439.52

Количината на стоката
Това е достапна

- Ако имате било барање, ве молиме контактирајте со нас на прво место. - Ние, исто така, работа во празници.
Фотографија : на сликата е вистински снимање, за повикување само
Купувачот е инструкции : производот е апсолутно квалитет на стоките, ако сте во сомнеж, може да се врати, но продавница не пакет товар, ви благодариме!
Превозот И Време На Испорака 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние брод во светот 2. Едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот. - Ве молам помогнете ни да ја одржуваме нашата ниска цена за вас, со вашата поддршка со позитивни повратни информации. КЛИЕНТИТЕ ПОЛИТИКА - Ако имате било пребарување или незадоволство, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис преку Aliexpress Центарот за Пораки само. - Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се осигураме дека нашиот бродови во 2-3 работни дена 3.Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail (Околу 15~25 работен ден), Ако е потребно итно. *Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до –не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија ПОВРАТНИ информации - Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате на НСД (Детални Продавачот Рејтинг) на трансакцијата на Aliexpress со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек.Како што сите знаеме,каква било поплака или негативни повратни информации за речиси слободни објектот не е она што сакавме 4.Жал ми е, те Молам помогни не да конкурираат/купување на тоа. Овие трошоци се на купувачот одговорност. - нашите работно време : 9 : 00 часот наутро до 22 : 00 часот од понеделник до недела.Бесплатни DHL изразување на превозот, нормално време на испорака е околу 3-6 работни дена до вашата врата, можете, исто така, може да пратите парцели на DHL веб-Сајт, следново е барања за вашата нарачка од DHL Брод 5. - Ако можете да контактирате со нас преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа
.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
stenzhorn
Чувствителност:
1.1
Резолуција:
1.2
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип:
Брзината На Возилото Сензор
Мерен Опсег:
2.1
Повторливост:
1
Hysteresis:
2
линеарна:
2.2

Слични производи во категоријата