• Неодамнешно
  • -21 %
Дигитални Воздухот Брзина Anemometer / Воздух За Јачина На Звук / Проток На Воздух Тест Метар Висок Квалитет

Дигитални Воздухот Брзина Anemometer / Воздух За Јачина На Звук / Проток На Воздух Тест Метар Висок Квалитет

DEN 1166.00
DEN 1476.48

Количината на стоката
Това е достапна


100% сосема нов и висок квалитет на Овој метар е пренослив, професионални мерен инструмент со голем LCD екран и светлото, мулти-единица комутирачки функции. Оваа метар може да се користи за рачен или фиксна мерење. Оваа метри има на функциите на читање на чекање, максималната, минималната, итн. Што има ниско ниво на батеријата индикатор .

Клучни карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
како опис

Слични производи во категоријата