• Неодамнешно
Легура Виде Ножот Мелење Машина Мини Опрема Мелење Машина Нож Мелница Мини Машини Машини Алатки

Легура Виде Ножот Мелење Машина Мини Опрема Мелење Машина Нож Мелница Мини Машини Машини Алатки

DEN 8304.00

Количината на стоката
Това е достапна


За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб. На нашиот веб-сајт (PC) можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto, bancontact, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб
Легура виде ножот мелење машина нож мелница мини опрема мелење машина
мини машини машини
Опис на производот : Мелење дијаметар : 80-700 мм Виде ножот дијаметар спецификации : 22 / 25.4 / 30мм Мелење тркала големина на : 125 * 10 * 32 * 8мм Мелење тркала прилагодување агол : +/- 20 ° Виде ножот прилагодување агол : лево 30 ° правото 80 ° Мотор моќност : 0.37 kw Брзина : 2850rmp Димензии : 770 * 430 * 300мм Тежина : 25kg Со англискиот јазик прирачник : Да

Клучни карактеристики

Бренд Име:
YunlinLi
Извор На Енергија:
Електрична енергија
Тип:
Клупата Мелница
Број На Модел На:
/
Номинална Напон:
220v
Фреквенција:
50Hz
Диск(Тркала) Тип:
Мелење Диск
Номинална Влезна Моќност:
/
Не-Оптоварување Брзина:
2850rmp
Димензии:
770 * 430 * 300мм
Тежина:
25kg
is_customized:
Yes
Употреба:
Комерцијални Производство
Диск Дијаметар:
/
Мелење дијаметар:
80-700 мм
Виде ножот дијаметар спецификации:
22 / 25.4 / 30мм
Мелење Тркало Големина:
125 * 10 * 32 * 8мм
Виде ножот прилагодување на агол:
лево 30 степени / десно 80 степени
Моторни Моќ:
0.37 kw
со англиски Упатство:
Yes
DIY Материјали:
Дрво

Слични производи во категоријата