• Неодамнешно
  • -34 %
Љубов Монолог Поставен Украсени Со Капи Облека Шамија Brooch Иглички Кристал Црна Мачка Брошеви За Жените T042 Кутија За Пакување

Љубов Монолог Поставен Украсени Со Капи Облека Шамија Brooch Иглички Кристал Црна Мачка Брошеви За Жените T042 Кутија За Пакување

DEN 253.00
DEN 383.52

Количината на стоката
Това е достапна


Ако имате било какви прашања или сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Trade Manager,
ние ќе ви одговори што е можно. 2 : Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред. (во работен ден) по исплата е расчисти.
Ве молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред било негативни повратни информации лево.
1 : Зачувам, Банкарски Трансфер или Кредитна Картичка преку Зачувам, Банкарски Трансфер е најпосакувана.
Добредојдовте на нашиот Aliexpress продавница !
Да се направи вашиот начин на купувачите, како едноставни и лесно како е можно, ве молиме обратете се до продавница политиките наведени подолу.
П : Зошто е камен боја малку различен од сликата?
A : Сите накит фотографиите се преземени користат Flash, некои од камен боја може да се влијае малку. 3 : Ние ќе направиме се што е во моја моќ за да ви понуди добро направен производи, милостив услуги на клиентите, како и брза испорака. Ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, се врати во рок од 30 дена и ние ќе замена или рефундирање, враќање превозот надомест ќе биде на трошок на купувачот.
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации со 5 ѕвездички, ако сте задоволни со нашата
објекти и услуги. обично тоа ќе го задржи за една година или повеќе и подолго. Сите на нашите предмети се нудат со Бесплатен Превозот. Метал под алкална и кисела средина, кој наскоро ќе се промени бојата. Како што потење, и употреба на
хемиски производи, тоа ќе се промени бојата.
П : Што се случи ако ги добијам објектот бил оштетен?
О : Доколку објектот не е repairable и размена ние ќе им понуди опција на продавница кредит или целосно враќање на средствата. Бесплатен дар ќе биде транспортирана со вашите нарачки. Па кога се носи, треба да се избегнува.
П : Колку долго ќе нормална употреба на накит згаснат?
A : За промена на бојата, што зависи од индивидуалните го прави.
3 : Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Па кога се носи, треба да се избегнува. 2 : Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како Подарок со пониска вредност.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
Љубов Монолог
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
T042
Manein Камен:
Кристално
Главната боја:
Црна
Земја на Производство:
Хонг Конг
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
is_customized:
Yes
Тежат:
9g
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Слични производи во категоријата