• Неодамнешно
  • -30 %
MloveAcc Лист Метални Легури Дрво Brooch Камен Европската Гроздобер Broche Жените Џемпер Клипови Торба Pendant Bijoux

MloveAcc Лист Метални Легури Дрво Brooch Камен Европската Гроздобер Broche Жените Џемпер Клипови Торба Pendant Bijoux

DEN 228.00
DEN 326.40

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Mloveacc
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Број На Модел На:
CC18169
Brooch Стил:
бренд за накит
Brooch Пол:
Жените
brooch боја:
како Слика
Brooch Големина:
4.5*6cm
Brooch Тежина:
14g
brooch материјал:
Камен,Цинк Легура
Brooch Пакет:
Меур торба
Brooch Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба

Слични производи во категоријата