• Неодамнешно
  • -34 %
Љубов Монолог Кул Spider Брошеви Пурпурна & Бел Кристал Brooch Игли За Унисекс Накит T044 Кутија За Пакување

Љубов Монолог Кул Spider Брошеви Пурпурна & Бел Кристал Brooch Игли За Унисекс Накит T044 Кутија За Пакување

DEN 316.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

Како што потење, и употреба на
хемиски производи, тоа ќе се промени бојата. Ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, се врати во рок од 30 дена и ние ќе замена или рефундирање, враќање превозот надомест ќе биде на трошок на купувачот. 3 : Ние ќе направиме се што е во моја моќ за да ви понуди добро направен производи, милостив услуги на клиентите, како и брза испорака.
Ние сме многу среќни да ви даде убава накит кеса или кутија за слободни подарок , тоа е нашиот начин на
велејќи.
П : Што се случи ако ги добијам објектот бил оштетен?
О : Доколку објектот не е repairable и размена ние ќе им понуди опција на продавница кредит или целосно враќање на средствата. Бесплатен дар ќе биде транспортирана со вашите нарачки.
1 : Ние брод на ставка(и) од кина во светот во 24-час.
За промена на бојата, што зависи од индивидуалните го прави.
П : Зошто е камен боја малку различен од сликата?
A : Сите накит фотографиите се преземени користат Flash, некои од камен боја може да се влијае малку. Сите на нашите предмети се нудат со Бесплатен Превозот.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Инсекти
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Љубов Монолог
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
T044
Manein Камен:
Кристално
Главната боја:
Виолетова & Бело
Земја на Производство:
Хонг Конг
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
is_customized:
Yes
Тежат:
10.5 g
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Слични производи во категоријата