• Неодамнешно
  • -20 %
MloveAcc Гроздобер Двојно Змија Брошеви Иглички Среќно Жените Дама Кристал Животинско Broches Bijoux

MloveAcc Гроздобер Двојно Змија Брошеви Иглички Среќно Жените Дама Кристал Животинско Broches Bijoux

DEN 192.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
CC18173
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Mloveacc
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Brooch Стил:
бренд за накит
Brooch Пол:
Жените
brooch боја:
како Слика
Brooch Големина:
5.0*7.5 cm
Brooch Тежина:
17g
brooch материјал:
Кристал,Цинк Легура
Brooch Пакет:
Меур торба
Brooch Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба

Слични производи во категоријата