• Неодамнешно
  • -11 %
HAWSON Боксер Куче Иглички Брошеви Симпатична Аниме Lapel Pin Brooch за Деца Жените машка Облека

HAWSON Боксер Куче Иглички Брошеви Симпатична Аниме Lapel Pin Brooch за Деца Жените машка Облека

DEN 508.00
DEN 570.72

Количината на стоката
Това е достапна


Објектот Спецификации :
Предмет Тип : Brooch Pin
Парична Казна Или Мода : Мода
Метали Тип : Бакар
Материјал : Метал
Пол : Мажи
Стил : Classic
Облик/Шаблон : Куче
Повод : Партија/Свадбена/Состанок/Церемонија
Детали Покажуваат :
Примена :
За Да Примате Адреса :
1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.
2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.
За Превозот :
За Услугата :
1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Али-да се изречни или да ни e-mail.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .
4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.
5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.
6.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.
За Повратни Информации :
Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ви благодариме. ако не сте задоволни со нашата служба и производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативен фидбек. ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас.
Пакување Методи Изборни :

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HAWSON
Број На Модел На:
51106
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
No
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Метална боја:
сребрена боја
време на испорака:
Во рок од 7 дена
Трговија на големо:
Да достапни
Пакет:
Пакет во кутија
Тип:
Брошеви
Пол:
Мажи
боја:
како Слика
Големина:
Pin
Тежина:
7 g

Слични производи во категоријата