• Неодамнешно
  • -30 %
XIYANIKE Кристал Птица Глеѓ Брошеви За Жените И Мажите Легура Прекрасна Животни Партија Свадби Банкет Брошеви Подароци JBSW29

XIYANIKE Кристал Птица Глеѓ Брошеви За Жените И Мажите Легура Прекрасна Животни Партија Свадби Банкет Брошеви Подароци JBSW29

DEN 91.00
DEN 130.08

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
JBSW29
Бренд Име:
xiyanike
Обликотшема:
Животните
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Цел износ:
Повеќе од 8 долари потоа Бесплатен превозот
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина (Копно)
Повод:
Годишнината Engageme Подарок Партија Свадба
Боја:
Како се покаже Слика
Пакување:
OPP вреќа
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата