• Неодамнешно
  • -20 %
Моден Фенси Locust Кристал Брошеви Жените Моден Костим Инсекти Дизајниран Brooch Pin Накит, Облека, Модни Додатоци Накит

Моден Фенси Locust Кристал Брошеви Жените Моден Костим Инсекти Дизајниран Brooch Pin Накит, Облека, Модни Додатоци Накит

DEN 183.00
DEN 228.96

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Инсекти
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
BC18012003
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
muylinda
is_customized:
Yes
Производство на името:
Locust Кристал Брошеви
Материјал:
Метал / Кристал
боја:
како Слика
Шема:
Инсекти

Слични производи во категоријата