• Неодамнешно
  • -10 %
JURAN Шарм Bijoux Партија Подароци Изјава Вратоврска Brooch Накит Класичен Модни Луксузни Крпа Лак Брошеви за Жените Клипот До Иглички

JURAN Шарм Bijoux Партија Подароци Изјава Вратоврска Brooch Накит Класичен Модни Луксузни Крпа Лак Брошеви за Жените Клипот До

DEN 144.00
DEN 159.36

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
10053
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
juran
Обликотшема:
Растенијата
боја:
Сина
Пердув:
Висок квалитет
Количина:
парче
Пакување:
Картичка/opp вреќа
Потекло:
Кина
Повод:
Модна ревија Ангажман Свадба Датум Партија Подарок

Слични производи во категоријата