• Неодамнешно
  • -7 %
FASHIONSNOOPS Бренд Класик Мода Тока Bowknot Изјава Вратоврска Brooch Накит Шарм Крпа Лак Брошеви За Жените Клипот До Иглички

FASHIONSNOOPS Бренд Класик Мода Тока Bowknot Изјава Вратоврска Brooch Накит Шарм Крпа Лак Брошеви За Жените Клипот До Иглички

DEN 133.00
DEN 143.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
FASHIONSNOOPS
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
10054
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Ткаенини
бои:
Црно-Сини & Црвена
Пердув:
Висок квалитет
Количина:
парче
Пакување:
Картичка/opp вреќа
Потекло:
Кина
Повод:
Модна ревија Ангажман Свадба Датум Партија Подарок

Слични производи во категоријата