• Неодамнешно
Madrry Прилично Романтична Брошеви Corsage Сјајна Глеѓ Имитација Бисер Broche Накит Јака Фустан Шамија Иглички Страна Bijouterie

Madrry Прилично Романтична Брошеви Corsage Сјајна Глеѓ Имитација Бисер Broche Накит Јака Фустан Шамија Иглички Страна Bijouterie

DEN 297.60

Количината на стоката
Това е достапна


Добра цена !!!
Нема време како сегашноста

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
7106100870
Бренд Име:
Madrry
боја:
Виолетова
Безбедност Стандард :
CE Доведе Слободни, Никел Слободни
Is_customized:
Yes
Продажба Метод:
еден компјутер само/многу подари на големо трговија на големо
Повод:
Партија Свадба Рутински Празник Собир
Клучни зборови:
Брошеви,Corsage,Игли,Broach,Bijoux, Boutonniere
Примена:
Свадба Фустан Рамо Накит За Подарок Hijab Шамија

Слични производи во категоријата