• Неодамнешно
  • -15 %
Ирваси Брошеви Кристал Кристали Сина Животно Главата Елени Broach Brooch Иглички Накит Додатоци FA3181

Ирваси Брошеви Кристал Кристали Сина Животно Главата Елени Broach Brooch Иглички Накит Додатоци FA3181

DEN 392.00
DEN 460.80

Количината на стоката
Това е достапна

Известување Известување за Britainic Купувачот I. Од крајот на јули 2011 година, Британскиот Царинската ја засили својата увозот од Кина парцела инспекција напори, на парцела од Кина да се спроведе 100% проверка . Материјали Легури,Кристали Метал Родиум Позлатен Сина Боја ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.5cm Состојба Сосема Нова Белешка прекрасен подарок кутија опфатени, подготвени за Подарок(на Големо не вклучуваат подарок кутија)
Превозот Време I.Ако сакате да одберете други пошта(ќе го плаќаат екстра превозот доплата) ,ве молиме контактирајте ме пред да ја платите вашата сметка.Ве молиме контактирајте ме ако вашиот не прими во 30 дена( Италија и Бразил е 45 дена),јас ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ако вашиот пакет е вредност над 15 GBP, ќе плати неколку даночни/custom е можно. Ве молиме не го напушти 1 или 2 НСД или Неутрален Повратни информации со нас,Тоа е многу важно за нас ТОПЛА ПРОДАЖБА
. Услугата За E-Mail : Mail Услугата Време На Испорака
(Работен ден) Следење на Број на Кодови e Packet испораката од страна на USPS 7-12(Само во САД) Да Не биде повеќе од 2 Kg најголемиот Дел Регистрирани Воздух Mail за Хонгконг Пост 15-20(велика БРИТАНИЈА,CA) Да Не биде повеќе од 2 Kg најголемиот Дел Воздух Mail за Хонгконг Пост 15 до 20 Никој во Светот Fed Ex и DHL 4-7(да се САД,велика БРИТАНИЈА,CA) Да Europe Express 5-14(да се САД,велика БРИТАНИЈА,CA) Да Само за Европа
Забелешка : за време на Испорака ќе трае подолго време(зависи од локацијата) на други земји(како што се пратката да Италија и Бразил ќе се земе 40 до 45 дена ). Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте ме.(Ние обично ќе го испрати во рок од 24 часа).Ако ви се јави итна потреба од тоа,ние ви советуваме да одберете Експрес сервис на бродот.Опис Ова е прилично животното елен brooch ,Тоа го направија со многу кристали во метал амбиент. Достава на пошта се предмет да го одложи за време на фестивалите. Доколку купите повеќе од 10 објекти во исто време , јас ве советуваме не треба подарок кутија за секоја од нив,можете да заштедите на превозот и пакетот како изгледаат помали,можеби ќе можете да зачувате некои даночни и обичај.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
FA3181
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
Невестата Се Зборува
Метали Тип:
Злато Позлатен

Слични производи во категоријата