• Неодамнешно
Нови Вода PumpRepair Комплет За Јамаха Меркур Outboard 30 HP 6J8-W0078-А1 879136

Нови Вода PumpRepair Комплет За Јамаха Меркур Outboard 30 HP 6J8-W0078-А1 879136

DEN 2160.00

Количината на стоката
Това е достапна

Пумпа за вода за Полнење За Јамаха Меркур Outboard 30 HP 6 J8-W0078-А1 879136 (Јапонски Мотор) Одговара на следните Јамаха модели : 1995 30 ELHT 1995 30 ELRT 1995 30 ESRT 1995 30 MLHT 1995 30 MSHT 1996 30 ELHU 1996 30 ELRU 1996 30 ESRU 1996 30 MLHU 1996 30 MSHU Заменува : Јамаха 6 J8-W0078-А1 и Меркур 879136 Вклучува : 2 Монтажа Завртки (97095-08050), Пумпа Првенство (663-44322-00), Impeller (6 H4-44352-02), Woodruff Копче (90280-03024), Пумпа за Вода Дихтунзи (663-44315-A0 , 663-44324-A0 и 663-44324-A0) и се Носат Плоча (663-44323-00)

Клучни карактеристики

Состојба:
Нови

Слични производи во категоријата