• Неодамнешно
  • -5 %
RF Микробранова Isolator на МИНИ BLK-18-S+ 0.01-18GHz SMA DC Блокатор

RF Микробранова Isolator на МИНИ BLK-18-S+ 0.01-18GHz SMA DC Блокатор

DEN 1938.00
DEN 2040.00

Количината на стоката
Това е достапна

modname=ckeditor
Име : RF микробранова изолирање на DC Бренд : Мини-Кола Модел : BLK-18-S+ Фреквенција : 0.01-18 GHz Заеднички : SMA
'

Клучни карактеристики

Бренд Име:
TailKuKe
DIY Материјали:
Електрични

Слични производи во категоријата