• Неодамнешно
  • -5 %
бесплатен превозот lcok Супер Б-класа сечилото катанец соба вратата портата security кодот катанец Продавница Склад снабдување

бесплатен превозот lcok Супер Б-класа сечилото катанец соба вратата портата security кодот катанец Продавница Склад снабдување

DEN 1304.00
DEN 1372.80

Количината на стоката
Това е достапна


цената е за 1 парче
Супер Б-класа сечилото катанец

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
3100000038
Заклучување Тип:
Внесувањето Катанец
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво

Слични производи во категоријата