• Неодамнешно
  • -9 %
Карбонски Влакна Пред Трупци Усни Престилка Cupwings Клапи Знамиња за BMW Серија 3 E90 M3/E92 M3 Браник Само 2008-2013

Карбонски Влакна Пред Трупци Усни Престилка Cupwings Клапи Знамиња за BMW Серија 3 E90 M3/E92 M3 Браник Само 2008-2013

DEN 6471.00
DEN 7111.20

Количината на стоката
Това е достапна


2, П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод, што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод.
2) Ако тоа е малку изгребани за време на превозот, ќе имаме поправка инструкции за вас или да се вратат назад.0 L 3999 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за BMW M3 2009 База Купе 2-Врата 4.0 L 3999 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated
3 M лента со прислушување завртки Кои го прават повеќе делови duarble, тие се вклучени во пакетот
1, П : Колку данок што треба да се платат?
Во САД на пазарот : Сите предмети не треба да се плаќаат увозни давачки, ако вкупниот комерцијална фактура, што е помалку од 1000 како што е нашата фактура износ ќе биде 200 па во САД на пазарот не треба да плаќаат данок.0 L 3999 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за BMW M3 2011 База Конвертибилна 2-Врата 4.0 L 3999 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за BMW M3 2009 База Седан 4-Вратата 4.
3) Ако е оштетен за време на превозот, ние ќе го направи целосна наплата или размена на нови една за вас.0 L 3999 CC 244 Cu. Високо ние ви предлагаме да го сликам на локално автомобил измена продавница по инсталацијата не е завршена.0 L 3999 CC 244 Cu.
Брод од страна на EMS, времето за испорака е 7~10 работни дена. Со цел да се избегне боја разлика гребнатини и за време на испорака или инсталација.0 L 3999 CC 244 Cu.0 L 3999 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за BMW M3 2010 База Конвертибилна 2-Врата 4. Ако вашиот објект беше вратен поради царински прашања, ние само може да наплата за ОБЈЕКТОТ ДЕЛ, па ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нив во времето за да се избегне враќање, или ние само може да наплата објект дел откако се врати.
П : Кога ќе можам да добиете пакет по плаќање?
О : Тоа ќе не однесе 3~5 работни дена за да го направи инспекција & пакување & организирање на пратката.0 L 3999 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за BMW M3 2012 База Купе 2-Врата 4.0 L 3999 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за BMW M3 2011 База Конвертибилна 2-Врата 4. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за BMW M3 2012 База Конвертибилна 2-Врата 4.0 L 3999 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за BMW M3 2009 База Конвертибилна 2-Врата 4. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated за BMW M3 2011 База Купе 2-Врата 4.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
JC SPORTLINE
Автомобил модел:
за BMW 3Series E90 M3 E92 M3 Браник
Модел Година:
2008-2012
Име На Модел:
JC-BME900528
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Автомобил Трупци
Објектот Тежина:
1kg
Тип На Објект:
Браници

Слични производи во категоријата