• Неодамнешно
  • -9 %
карбонски влакна автомобил предниот браник Усна Спојлер за BMW 3Series E92 Купе 2D М3 Браник Само 2008-2013 Автомобил Стил

карбонски влакна автомобил предниот браник Усна Спојлер за BMW 3Series E92 Купе 2D М3 Браник Само 2008-2013 Автомобил Стил

DEN 6559.00
DEN 7207.20

Количината на стоката
Това е достапна


На "карбонски влакна" материјал е само парче ткаенина.
П : инсталација на додатоци се вклучени Во пакет? Како да го инсталирате?
A : 3 M лента ИЛИ завртки се спакувани во пакет како што е потребно, некои делови само треба 3 M некои делови треба завртки, тие ќе бидат испратени како на ситуацијата.0 L 3999 CC 244 Cu.
Имаме инсталација настава врз основа на различни делови,pls се однесуваат за опис.
П : колку данок што треба да се платат?
А : Во Европска земја : сите предмети треба увозни давачки, што е 35-45 евра врз основа на нашите мали комерцијални.Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
НАСТАВА
Карбонски влакна е исклучително силен и мала влакна-засилен полимер кој содржи јаглерод влакна. Ние ги користиме fiberglass поддршка за изградба на скелетот. На polymeris најчесто епоксидна,најсилниот и најскапите на овие адитиви, јаглерод nanotubes, се содржани во некои првенствено полимер безбол палки, делови за автомобили, па дури и голф клубови, каде економски оправдани.
спецификација :
Боја : Црна
Материјал : Јаглерод Влакна
Површина : 3*3 twill weaven
Инсталација : Со 3m лента и завртки
Н. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За BMW M3 2011 База Купе 2-Врата 4.
П : Што треба да направам ако добијам производот што јас не може да одговара на мојот автомобил?
О : Доколку не можете да го поправи производот на вашиот автомобил, ве молиме љубезно ве молиме да не информирате навремено, и да ни испрати детали на инсталацијата слики, како и вашиот автомобил слики(напред, назад и за целиот автомобил слики), имаме професионален технички инженер да помогне да се реши проблемот.0 L 3999 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated За BMW M3 2010 База Купе 2-Врата 4.Создадете нова икона изглед ,Одржување на возилото телото стабилност
Fitment Направи Модел Година Уреденост на Моторот За BMW M3 2008 База на Купе 2-Врата 4.
П : дали Е ова вистинскиот 100% целосна карбонски влакна материјал и сува јаглерод?
A : нашите производи се навлажни јаглерод,што е 2 слоеви fiberglass, еден слој вистински јаглерод.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ЈУНИ-ХИ
Автомобил модел:
за BMW E92 M3
Модел Година:
2008-2010
Име На Модел:
RJC-BME920538
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
160cm
Објектот Ширина:
34cm
Објектот Висина:
14cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
јаглерод предниот браник усна
Објектот Тежина:
12kg
Тип На Објект:
Браници

Слични производи во категоријата