• Неодамнешно
  • -9 %
1Pcs Нов Автомобил Предниот Браник Влечење Забавува Кука Око Маска Капа За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН ПОЛО 2009-2013

1Pcs Нов Автомобил Предниот Браник Влечење Забавува Кука Око Маска Капа За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН ПОЛО 2009-2013

DEN 567.00
DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна

Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!
. Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4.
1 Pcs Нов Автомобил Предниот Браник Влечење Забавува Кука Око Маска Капа За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО 2009-2013
За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО 2009-2013
Тоа е суровина боја,unprimed,треба да сликарство боја треба во ваша страна,ви благодарам. Превозот Информации : Ние испрати Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно.5%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
20%
50%
20%
9. Ве молиме бидете советувани дека пораката ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници во 10 : 00 - 18 : 00 часот (со Исклучок на Викенди и државни Празници) Контактирајте со нас за тоа : Ние сме авто делови од телото производителот и на големо, Ние може да обезбеди добар квалитет на стоки со најдобрите цени за вас! Имаме многу акции и може да превозот на стока за што во еден ден откако сте платиле. Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета. Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе колекција изразат почит такса како реалност.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
20%
45%
23%
2%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
12%
30%
40%
13%
5%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5%
25%
30%
30%
10%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
10%
25%
40%
23%
2%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
10%
30%
40%
15%
5%
Наплата
Други земји
Го оценувате (точка пристигна)
2-6 недели, доколку се повеќе од 6 недели ќе се наплата.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Браници
Име На Модел:
SL1208
Објектот Висина:
6inch
Бренд Име:
FUSDAR
Модел Година:
2009-2013
Објектот Должина:
9inch
Автомобил модел:
За Фолксваген ПОЛО фолксваген
Објектот Ширина:
4inch
Специјални Функции:
Пред Забавува кука Маска
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.05kg
Автомобил модел:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН ПОЛО 2009-2013
Дел Број:
6RD 807 241

Слични производи во категоријата