• Неодамнешно
4.5 мм Бронза Златна Sliver Мини Brads Хартија, Занает Scrapbooking Додаток Свадба Материјали Картички Покани на Вљубените Подарок

4.5 мм Бронза Златна Sliver Мини Brads Хартија, Занает Scrapbooking Додаток Свадба Материјали Картички Покани на Вљубените Подарок

DEN 278.40

Количината на стоката
Това е достапна


541028
1. Ние ќе испрати да регистрирана адреса која се покажува во Aliexpress; 2. Ние не сноси никаква царина или данок; 3. Општо земено, достапните превозот методи е како следново : DHL, EMS, UPS-от, FEDEX, итн. Ние ќе се потрудиме да изберете повеќето разумни еден за вас. Ако сакате да наведете една, ве молиме да ни кажете во прв пат. 4. Ако имате било какви други прашања кои имаат потреба од наша помош, ве молиме ни e-mail и во секое време. Вашиот задоволителен е нашата единствена извршување. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување. Ве МОЛИМЕ не двоумете се да контактирате со нас, ако сте задоволни со вашиот купи, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со вас. Ви благодариме!

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата