• Неодамнешно
  • -48 %
Нова Боречка Чевли За Жени Фитнес Спортски Чевли Боречка Материјали Жешка Жени Боречка Чевли Патики Забава Чевли Жена

Нова Боречка Чевли За Жени Фитнес Спортски Чевли Боречка Материјали Жешка Жени Боречка Чевли Патики Забава Чевли Жена

DEN 1594.00
DEN 3064.80

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Боречка Чевли
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Ниво На Пракса:
Напредни
Горниот Материјал:
кожа
Бренд Име:
ruimo
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Vibram
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Датум На Издавање:
Winter2017
Функција:
Дише

Слични производи во категоријата