• Неодамнешно
  • -20 %
Секси Мажи Мраз Сјајна Свила Transparen Боксер Лесна Мазна Дише У Конвексни Торбичка Боксер долна облека Геј Носат Ниски Пораст G-string F7

Секси Мажи Мраз Сјајна Свила Transparen Боксер Лесна Мазна Дише У Конвексни Торбичка Боксер долна облека Геј Носат Ниски Пораст

DEN 156.00
DEN 195.84

Количината на стоката
Това е достапна

Секси Мажи Мраз Сјајна Свила Transparen Боксер Лесна Мазна Дише У Конвексни Торбичка Боксер долна облека Геј Носат Ниски Пораст G-string F7
Опис : 1,мраз свила материјал, многу мазна, исто како пливање 2,тенки,со чувството не носи. нека вашиот денар здив слободно, повеќе здравје за машки. 3,сува брзо, одговараат за машки во бизнис патување,треба само еден долна облека. Може да се мие во текот на ноќта, и тоа сушени наутро.
Пакет : панталони x1

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
18012303
Материјал:
Полиестер

Слични производи во категоријата