• Неодамнешно
  • -18 %
Моден модални Мажите Боксери Лето Воздух Човек Гаќи Во Половината У Испакнати Прав Агол удобно Машки Панталони

Моден модални Мажите Боксери Лето Воздух Човек Гаќи Во Половината У Испакнати Прав Агол удобно Машки Панталони

DEN 193.00
DEN 236.16

Количината на стоката
Това е достапна


Почитувани купувачи, добредојдовте да ја посетите нашата продавница !
Најдобар Гаќи Направи најмногу е совршена совршено долна облека
Материјал : 95%Модални 5%Spandex
Панталони тип : кратко (половината)
Квалитетот Одделение : Прво одделение
Пакување : Opp вреќа Независни пакување
Бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на нашата големина.
Навестување за изборот на соодветна големина на :
Предложи соодветни половината :
М : 72 CM80СМ L : 80СМ86 CM XL86 CM94 CM XXL : 94100 CM XXL : 94100 CM XXXL : 100 CM106 CM
1.Не поминуваат ноќта
Ноќта е најдобро време да се бактериски раст, голем број на бактерии ќе се направи долна облека чистење станува потешко.
2. Мора да се мијат со рака
Машина за перење е лесно да се предизвика бактерии се шири, а се миеле со рака може да биде од корист за локалните средства за чистење.
3. Wak алкална детергент
Човечката анатомија е слаба киселина средина, па обидете се да се избере слаба алкална. suh како специјален сапун.
4. Посебни средства за чистење садови
Подготви посебен прибор за чистење, не се мијат со палта, чорапи, колку што ossible за да се избегне ширењето на бактериите.
5. Сушени на сонце
УВ светлина е во функција на стерилизација, не живеат до добрината на природата.
6. Заменуваат на секои 3 месеци
Долна облека повеќето бактерии, дури и ако правилно чистење и сушење, бактерии, исто така, не може целосно убиени, експертите советуваат заменуваат на секои 3 месеци.

Клучни карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Модални
Број На Модел На:
0889#
Бренд Име:
DANNSKARL
Содржината на главната ткаенина состав:
95
Место на Потекло:
Гуангжу
Стил:
боксер
ткаат:
плетење
Дизајн карактеристики:
У конвексни дизајн

Слични производи во категоријата