• Неодамнешно
  • -11 %
Пинк Херојот Мода Гаќи Mens долна облека Боксери Мажите Боксер Шорцеви Секси Машки долна облека за Мажи Cueca Masculina Боксер Homme

Пинк Херојот Мода Гаќи Mens долна облека Боксери Мажите Боксер Шорцеви Секси Машки долна облека за Мажи Cueca Masculina Боксер

DEN 148.00
DEN 166.08

Количината на стоката
Това е достапна


Кликнете на сликата погоре, Се На Најевтиниот Цена $$$$
-
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[3821]
плаќање
1.Ние прифаќаме Сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам.
2.Ние ќе го организира превозот по вашата исплата ,pls бидете сигурни дека вашиот плаќаат успех пред да се затвори страница.
3.Важно царина,даноци и Давачки не се вклучително и во ставка цена или на превозот обвиненија.
Превозот
1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле.Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување, се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време, ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како : DHL,Fedex,EMS,UPS-от. Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3.Ако вашата вкупна цена е повеќе $150.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса .
Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $150.00,но сакате да ги добиваат побрзо, ок,нема проблем, ние се уште може да брод од нив се Изразат , но треба плаќаат екстра $20.00 поштенски
Повратни информации
1.Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции.
[xlmodel]-[custom]-[26508]
'

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
пинк херојот
Шаблон Тип:
Шарени
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
0:
боксер homme
1:
Машка долна облека
2:
секси долна облека за мажи
3:
Лизга homme
4:
адвокатско боксери
5:
бренд за облека
6:
Шорцеви
7:
адвокатско боксер кратко
8:
секси долна облека за мажи
9:
calcinha

Слични производи во категоријата