• Неодамнешно
  • -40 %
Божиќ Бебе Девојка Rompers Принцеза Новородените Деца Облека Долги Ракави Есен Пролет Деца, Бебе Облека Сет

Божиќ Бебе Девојка Rompers Принцеза Новородените Деца Облека Долги Ракави Есен Пролет Деца, Бебе Облека Сет

DEN 424.00
DEN 707.04

Количината на стоката
Това е достапна

Некаде за царинска или времето probem, тоа ќе биде одложен неколку дена.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску Методи за Плаќање Заштитени со Зачувам :
Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Тоа може да биде до 30-45days Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
Предмети се испраќаат само по уплата Ние обезбеди EMS, DHL, Fed Ex, ТНТ и Кина Пост Воздух Mail за превозот метод време на Испорака : EMS, DHL, Fed Ex и TNT express превозот обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
Купувачот & Потребни
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации ве Молиме проверете спецификации пред место и цел. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно
Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред породувањето. Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција, ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување,припадност и сл. Нормално има разумна мерка надоместок во големина. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди . Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите. Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 15-25 работни дена да пристигнат.

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Бренд Име:
JessLangrain
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
gr2
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Шаблон Тип:
Животните

Слични производи во категоријата