• Неодамнешно
Pudcoco Лето Новородено Бебе Детска Облека Бебе Девојка Момче Писмо Памук Bodysuit Jumpsuit Облека Сет

Pudcoco Лето Новородено Бебе Детска Облека Бебе Девојка Момче Писмо Памук Bodysuit Jumpsuit Облека Сет

DEN 160.80

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : 100% Памук Стил : 1 Pcs Секојдневна Облека поставите Големина : 0-18 Месеци Големина Табела : Големина На Возраст Romper Должина Биста 70 0-3 Months 38cm/14.96" 48cm/18.90" 80 3-6 Months 40cm/15.75" 49cm/19.29" 90 6-12 Months 42cm/16.54" 51cm/20.08" 100 12-18 Months 44cm/17.32" 53cm/20.87"
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она што Ќе Добиете : 1x Бебе Romper

Клучни карактеристики

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
.............
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето

Слични производи во категоријата