• Неодамнешно
  • -40 %
COLROVIE 2018 Длабоко V Оглавник Bodysuit Backless Еластичен Обичен Женски Облека Пролет Нови Пристигнување Ракави Секси Bodysuit

COLROVIE 2018 Длабоко V Оглавник Bodysuit Backless Еластичен Обичен Женски Облека Пролет Нови Пристигнување Ракави Секси Bodysuit

DEN 480.00
DEN 799.20

Количината на стоката
Това е достапна


Хип Големина
(cm) Биста
(cm) Половината Големина(cm) Должина
(cm) Бедрото (cm) XS 64 82 54 68 57 S 68 86 58 69 59 М 72 90 62 70 61 L 76 94 66 71 63 XL - - - - - XXL - - - - - Една Големина - - - - -
Моделот е во големина S
модел Мерења : висина : 171cm / 5'7", биста : 81cm / 32",
половината : 61cm / 24", хип : 86cm / 34".
1. Подготовка на Време : ние треба 5-7 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Време на испорака : Пред ние можеме да брод вашата нарачка, ние треба да се подготви на вашите производи, направи строга квалитетот на контролата тестови и внимателно пакет предмети. Времето потребно да се подготват вашите објекти за превозот е посебен од време на испорака, но не грижете се, на време нема да биде долго. Ви благодариме за разбирањето!

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Бренд Име:
COLROVIE
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
Одговара Тип:
Редовни
Тип:
Bodysuits
Број На Модел На:
mmcbodysuit-b1046-црна
Стил:
Секси
декорација:
Backless
Материјал:
95% полиестер, 5% spandex
Деколте :
Длабоко V Деколте, Оглавник
Ткаенини:
Ткаенина е многу еластичен
Должина На Ракав:
Без ракави
сезоната:
Пролет, Лето
Шаблон тип:
Обична

Слични производи во категоријата