• Неодамнешно
  • -6 %
Новородените Деца Бебе Девојки долг ракав Romper knited бела сива комбинација Jumpsuit 0 до 24m деца дневна Облека

Новородените Деца Бебе Девојки долг ракав Romper knited бела сива комбинација Jumpsuit 0 до 24m деца дневна Облека

DEN 676.00
DEN 719.52

Количината на стоката
Това е достапна


Новородените Деца Бебе Девојки долг ракав Romper knited бела сива комбинација Jumpsuit 0 до 24m деца дневна Облека
Големина на лист(единица/см)
големина 0 за да 6m : должина 38cm;биста 26cm*2;
големина 6m да 12m : должина 38cm;биста 27cm*2;
големина 12m да 18 милиони : должина 38cm;биста 28cm*2;
големина 18 милиони да 24m : должина 38cm;биста 29cm*2;
Answer : ___________________________ Note : плочка мерка,таму можеби 1-3cm грешка,pelase udnerstand,ви благодариме!

Клучни карактеристики

Бебе Возраст:
18 милиони да 24m, 0 до 6m, 6m да 12m, 12m да 18 милиони
Бренд Име:
Шарени Детството
Стил:
Новина
Материјал:
Памук,Spandex
Пол:
Бебе Девојки
Шаблон Тип:
Геометриски
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Петар пан Јака
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
деца комбинезони
Големина:
2t,3t,4,5,6,7
боја:
сива,црвена
Пакување:
1pcs romper

Слични производи во категоријата