• Неодамнешно
  • -20 %
12pcs/Set Сликарска Четка маслени Бои свиња Влакната Вода Боја Сликарство Четка Acrylics Уметност за Канцелариски Материјали ред пен

12pcs/Set Сликарска Четка маслени Бои свиња Влакната Вода Боја Сликарство Четка Acrylics Уметност за Канцелариски Материјали

DEN 329.00
DEN 410.88

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
Zhouxinxing
Растворливи Или Не:
боја
Доведе Цврстина:
B
Возраст:
>3 години
Тип:
Paintbrush
Тип:
Масло четка
Број На Модел На:
12 одговараат на
Губење на материјал:
Наежвам
Рачка Материјал:
Дрво
Големина:
28 (CM)

Слични производи во категоријата