• Неодамнешно
  • -45 %
Традиционален кинески облека традиционален кинески облека за мажи шангај танг кинеската традиционална облека за мажи KK566 W

Традиционален кинески облека традиционален кинески облека за мажи шангај танг кинеската традиционална облека за мажи KK566 W

DEN 2429.00
DEN 4416.00

Количината на стоката
Това е достапна


големина Должина Биста Половината Ракав L 70 112 112 56 XL 71 116 116 57.5 2 XL 72 120 120 59 3 XL 74 124 124 60 4 XL 76 130 130 61.5

Клучни карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Традиционален Кинески Облека:
Блузи
Пол:
Мажи
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
EASTQUEEN
Број На Модел На:
KK566

Слични производи во категоријата