• Неодамнешно
  • -12 %
2018 нови жените блузи долги ракави блузи чипка комбинација секси стил женски кошули мода жените облека чипка блузи D431 30

2018 нови жените блузи долги ракави блузи чипка комбинација секси стил женски кошули мода жените облека чипка блузи D431 30

DEN 564.00
DEN 640.80

Количината на стоката
Това е достапна


$10.20 $ 6.43 $7.99 $ 7.59 $8.29 $ 6.96 $8.99 $ 8.54 $8.96 $ 8.51 $8.06 $ 7.50 $7.19 $ 6.61 $9.89 $ 9.10 $8.75 $ 7.79 $14.85 $ 10.10 $10.19 $ 8.25 $9.79 $ 9.01
Азија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 54 21.28 88 34.67 65 25.61 M 55 21.67 92 36.25 66 26.00 L 56 22.06 96 37.82 67 26.40 XL 57 22.46 100 39.40 68 26.79 2 XL 58 22.85 104 40.98 69 27.19
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
$14.85 $ 10.10 $10.19 $ 8.25 $9.79 $ 9.01 $12.22 $ 9.78 $10.09 $ 9.48 $10.50 $ 9.77 $12.49 $ 9.87 $13.26 $ 10.87 $8.70 $ 8.09 $10.99 $ 10.22 $9.68 $ 9.20 $8.06 $ 7.66

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Чипка
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Стенд
Облека Должина:
Редовни

Слични производи во категоријата