• Неодамнешно
  • -49 %
жените чипка бели кошули лето пролет долги ракави износени памук тенок мека блуза блузи 0.15 kg

жените чипка бели кошули лето пролет долги ракави износени памук тенок мека блуза блузи 0.15 kg

DEN 734.00
DEN 1439.04

Количината на стоката
Това е достапна


жените чипка бели кошули лето пролет долги ракави износени 100% памук тенок мека блуза блузи
материјал : 100% памук
боја : бела
големина : S-M-L-XL-2 XL
Како Да Се Купи ???

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Мандарински Јака
Бренд Име:
ONEIGHTWENTY
Материјал:
Памук
Декорација:
Чипка
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Број На Модел На:
2018
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
100% Памук
Големина:
S-M-L-XL-2XL
боја:
Бела

Слични производи во категоријата