• Неодамнешно
  • -47 %
Моден Лак Вратоврска Жените Кошули 2018 Пролет Возбудува Слатка Долг Ракав Блузи Блузи О-Вратот Чисто Женски Розова Бели Кошули FP0380

Моден Лак Вратоврска Жените Кошули 2018 Пролет Возбудува Слатка Долг Ракав Блузи Блузи О-Вратот Чисто Женски Розова Бели Кошули

DEN 881.00
DEN 1661.76

Количината на стоката
Това е достапна


Моден Лак Вратоврска Жените Кошули 2018 Пролет Возбудува Слатка Долг Ракав Блузи Блузи О-Вратот Чисто Женски Розова Бели Кошули FP0380
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 90 60 57 35 M 94 61 58 36 L 98 62 59 37 XL 102 63 60 38 2 XL 106 63 60 39

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
LYJDIQI
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Возбудува
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
FP0380
Sleeve Стил:
Редовни

Слични производи во категоријата