• Неодамнешно
  • -0 %
нови пристигна 2018 пролет блуза жените долги ракави кошула женски chiffon кошула моден облека канцеларијата дама блуза D449 30

нови пристигна 2018 пролет блуза жените долги ракави кошула женски chiffon кошула моден облека канцеларијата дама блуза D449

DEN 596.00
DEN 596.16

Количината на стоката
Това е достапна


$9.83 $ 7.5 $11.00 $ 8.82 $10.19 $ 8.36 $13.54 $ 7.8 $9.39 $ 8.36 $12.71 $ 10.42 $17.30 $ 8.65 $13.14 $ 6.5 $11.09 $ 9.43 $16.38 $ 15.23 $10.94 $ 9.19 $25.56 $ 7.8
Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 59 23.25 90 35.46 58 22.85 39 15.37 M 60 23.64 94 37.04 59 23.25 40 15.76 L 61 24.03 98 38.61 60 23.64 41 16.15 XL 62 24.43 102 40.19 61 24.03 42 16.55 2 XL 63 24.82 106 41.76 62 24.43 43 16.94
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
$13.19 $ 11.08 $12.66 $ 10.63 $14.65 $ 12.31 $13.92 $ 11.69 $12.71 $ 10.68 $11.28 $ 9.48 $12.00 $ 9.60 $13.59 $ 11.28 $14.36 $ 14.36 $12.25 $ 10.29 $14.33 $ 13.33 $13.68 $ 11.07

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Chiffon
Јака:
Slash вратот
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Стил:
Канцеларијата Дама
Декорација:
Шупливи Надвор
Облека Должина:
Редовни
Составот на содржина:
96% и над
облека верзија:
Лабава
Стил:
Патнички
фустан стил:
поставете ја главата
Комбинациски Форма:
Singleton
Yichang:
Редовни дел
Шема:
Чистота
Возраст:
25-29 години возраст
Година сезона:
Пролет 2018
Боја Класификација:
Бела розова небото сино

Слични производи во категоријата