• Неодамнешно
  • -49 %
Пролет, есен жените солидна женски кошули дама канцелариска работа поклон-јака сомотски тенок блуза outwear блузи

Пролет, есен жените солидна женски кошули дама канцелариска работа поклон-јака сомотски тенок блуза outwear блузи

DEN 783.00
DEN 1535.04

Количината на стоката
Това е достапна


Пролет, есен жените солидна женски кошули дама канцелариска работа поклон-јака сомотски тенок блуза outwear блузи
материјал : 100% полиестер
боја : бела и сина
големина : S-M-L-XL
Како Да Се Купи ???

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2018
Јака:
Износени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Ткаенина Тип:
Сомотски
Декорација:
Лак
Sleeve Стил:
Petal Ракав
Бренд Име:
ONEIGHTWENTY
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
Полиестер
Материјал:
100% Полиестер
боја:
бела и сина
Големина:
S-M-L-XL

Слични производи во категоријата