• Неодамнешно
  • -12 %
2018 нови жените блузи пролет долги ракави блузи коса црта вратот женски кошули секојдневен блузи флорални chiffon жените облека D433 30

2018 нови жените блузи пролет долги ракави блузи коса црта вратот женски кошули секојдневен блузи флорални chiffon жените облека

DEN 465.00
DEN 528.48

Количината на стоката
Това е достапна


$10.20 $ 6.43 $7.99 $ 7.59 $8.29 $ 6.96 $8.99 $ 8.54 $8.96 $ 8.51 $8.06 $ 7.50 $7.19 $ 6.61 $9.89 $ 9.10 $8.75 $ 7.79 $14.85 $ 10.10 $10.19 $ 8.25 $9.79 $ 9.01
Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 50 19.70 90 35.46 46 18.12 44 17.34 M 51 20.09 94 37.04 47 18.52 45 17.73 L 52 20.49 98 38.61 48 18.91 46 18.12 XL 53 20.88 102 40.19 49 19.31 47 18.52 2 XL 54 21.28 106 41.76 50 19.70 48 18.91
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
$14.85 $ 10.10 $10.19 $ 8.25 $9.79 $ 9.01 $12.22 $ 9.78 $10.09 $ 9.48 $10.50 $ 9.77 $12.49 $ 9.87 $13.26 $ 10.87 $8.70 $ 8.09 $10.99 $ 10.22 $9.68 $ 9.20 $8.06 $ 7.66 ....

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Декорација:
Вез
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенина Тип:
Chiffon
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Slash вратот
Sleeve Стил:
Редовни

Слични производи во категоријата