• Неодамнешно
  • -29 %
Европската 2018 Пролет Модата Жените Лабава одбиеме Јака Везови И Постепено Менување на Cowboy Кошула Дами Фармерки Блузи

Европската 2018 Пролет Модата Жените Лабава одбиеме Јака Везови И Постепено Менување на Cowboy Кошула Дами Фармерки Блузи

DEN 1562.00
DEN 2200.32

Количината на стоката
Това е достапна


ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!!

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
XINOBWA
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
High Street
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Флорални
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
7113 6
Пол:
Жените

Слични производи во категоријата