• Неодамнешно
  • -49 %
Нови памук Жените Бели Кошули Пеперутка-ракави Блуза Износени Јака женска Лето Пролет Мода Блузи

Нови памук Жените Бели Кошули Пеперутка-ракави Блуза Износени Јака женска Лето Пролет Мода Блузи

DEN 1028.00
DEN 2015.04

Количината на стоката
Това е достапна


Нови 100% памук Жените Бели Кошули Пеперутка-ракави Блуза Износени Јака женска Лето Пролет Мода Блузи
материјал : 100% памук
боја : бела
големина : S-M-L-XL-XXL-3 XL-4 XL
Како Да Се Купи ???

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2018
Јака:
Износени
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Море lsland
Бренд Име:
ONEIGHTWENTY
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Материјал:
100% Памук
боја:
Бела
Големина:
S-M-L-XL-XXL-3XL-4XL

Слични производи во категоријата