• Неодамнешно
LIVA Blusas 2018 Плус Големина Секојдневен Chiffon Жените Блуза Мода Три-боја Крои Кратко Sleeve Блуза Лабава Жените Блузи

LIVA Blusas 2018 Плус Големина Секојдневен Chiffon Жените Блуза Мода Три-боја Крои Кратко Sleeve Блуза Лабава Жените Блузи

DEN 210.72

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Декорација:
Spliced
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Краток
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
AI1215
Бренд Име:
DANJEANER
Стил:
Канцеларијата Дама
Шаблон Тип:
Крпеница
Содржината на основната ткаенина содржина:
100%
Стил:
Европа и сад
дизајн:
Чиста Боја
Главниот извор на фотографија:
Ќе имаат модел
Процесот:
Колаж/шевови
Објектот нема:
AI1215
Потекло:
yiwu

Слични производи во категоријата