• Неодамнешно
  • -29 %
10pcs Безжична Bluetooth Слушалки Спорт Handsfree Контрола на Јачина на звук Со Микрофон За Android, iPhone телефон MP3 MP4

10pcs Безжична Bluetooth Слушалки Спорт Handsfree Контрола на Јачина на звук Со Микрофон За Android, iPhone телефон MP3 MP4

DEN 1905.00
DEN 2682.72

Количината на стоката
Това е достапна

Ние не бродот на викенд или државни празници. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме наведете вашата цел број во сите комуникации. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. За да дознаете повеќе за плаќање на Ali Express, ве молиме погледнете го "Help Center"
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Звук енергични, гласно, погоден за хеви метал музика, мека светлина, музика и така натаму. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Зачестеност одговор опсег : 20-20000 (Hz) Боја : бела,црна
10pcs × Безжични Слушалки
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Ние брод на цел превозот адреса САМО. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Trade Manager" или "понуда порака". Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
100% Сосема нов Висок квалитет Користи : обични слушалки, музика слушалки Тоа е општо слушалка и може да се користи со различни уреди. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Клучни карактеристики

Линија Должина:
Никој
Безжичен:
Yes
Отпорот:
32Ω
Поддршка Apt-x:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Функција:
за Видео Игра За Мобилен Телефон,Обични Слушалки,Спорт,За iPod
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
No
Поддршка СТАН:
No
Безжична Тип:
Bluetooth
Број На Модел На:
HEA009
Бренд Име:
qijiagu
Чувствителност:
122dB
Водоотпорен:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Конектори:
Никој
Приклучок Тип:
Безжичната
Стил:
уво кука
Активен Бучава Отказ:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Vocalism Принцип:
Динамичен
комуникација:
Безжичната

Слични производи во категоријата