• Неодамнешно
  • -19 %
5pcs 2x4 точки дебели транспарентен Тули Големи Честички Градежни Блокови додаток додаток Подарок DIY Играчка Компатибилен со Duplo Сет

5pcs 2x4 точки дебели транспарентен Тули Големи Честички Градежни Блокови додаток додаток Подарок DIY Играчка Компатибилен со

DEN 155.00
DEN 191.04

Количината на стоката
Това е достапна

Шопинг Совети : Ако вкупниот износ на нарачки е помалку од $5, бесплатен превозот вообичаено е да се користи Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. (Бидејќи парцела е мал, тоа е понекогаш се пропуштени од страна на логистичка компанија за време на транспортот.) Во далечни земји, превозот времето е многу долго. Се надевам дека купувачите можат да го разберат. Предлагам Почитувани купувачи, ќе можат да купат повеќе производи во времето на купување. Ако вкупниот цел е повеќе од $5, ние ќе ги искористиме побрзо, побезбедно логистички канали да ја испорача стоката за вас, така што ќе ги имаат подобар шопинг искуство. ви благодариме за соработката! Купувачи Забелешка : 1. ве молиме, напишете точното име и презиме; 2. точно телефонски број; 3. точно поштенски код; 4. Обично парцела ќе се достави до блискиот поштата, Понекогаш Можеби ќе треба да се оди на поштата да го преземе пакетот, ако не се земе за долго дена, пратката ќе се врати. Опис на производот : Пакување : стандардно не е кутија, но ние ќе ги искористиме меур филм пакување заштита. Димензии : Димензионални мерења прирачник и неизбежно е дека има грешки во мерењата. Димензиите се за повикување само. Боја : Поради различни производствени серии или производ надградби, некои додаток боите се различни од оние што се прикажани во фотографиите. Ве молиме преовладуваат во вид, ви благодариме за вашата поддршка и разбирање. Градење на блок играчка производи во производството и продажбата на процесот ќе биде предмет на прашина и други загадување, препорачливо е купувачи добијат производот по првата употреба топла вода, производи за чистење, така што децата се игра среќен, родителите остатокот увери.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
AIBOULLY
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Возраст Опсег:
< 3 години
Предупредување:
Компатибилен со legoes duplo
Број На Модел На:
legoes duplo baseplate
Пол:
Унисекс
сертификација:
3C
3C:
Сертификат
Сертификат Број:
2014152203012252
Бар-кодот:
No
Тип:
Блокови

Слични производи во категоријата