• Неодамнешно
  • -5 %
100 Парчиња Снегулка Зграда Играчка Тули DIY Монтажа Класичните Играчки на Децата Рано Образовни Учење Играчка

100 Парчиња Снегулка Зграда Играчка Тули DIY Монтажа Класичните Играчки на Децата Рано Образовни Учење Играчка

DEN 182.00
DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Multicolor Дијаметар : 33mm Боја : случајни пратки 100 Парчиња/торба answer : ___________________________ Note : Ние испрати боја по случаен избор.Ние не нудиме боја избор.

Клучни карактеристики

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Други
Возраст Опсег:
2-4 Години
Бренд Име:
DIWEINI
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
2541
Пластични Блок Форма:
снегулка
Пластични Тип:
Други

Слични производи во категоријата