• Неодамнешно
  • -10 %
Fanzhuan Бесплатен Превозот Нова мода обичните Пролет, Есен мажите машки човек мали одговараат солидна боја црна корејски 510009 црвено палто

Fanzhuan Бесплатен Превозот Нова мода обичните Пролет, Есен мажите машки човек мали одговараат солидна боја црна корејски 510009

DEN 2376.00
DEN 2640.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Превозот
Ние сме превозот Бесплатно преку e Packet Кина(за НАС ,русија и Украина купувачите) и aliexpress стандард за испорака (за други земјата на купувачите) . Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1 )купувачот : Здраво,продавачот,може да ни помогне да се избере соодветна големина? Она што големината треба да земам?
Продавачот : се разбира,пријател,можете да изберете големината според нашите големина на маса,но има отстапување од 1-5 cm како причина на поставување релаксираат. Ви благодариме.
Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Ве молиме да ни испратите е-пошта ПРЕД да плаќаат ако сакате да го промените превозот адреса.
Обично, вашиот парцела може да 20-60 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на превозот.тоа нема отстапување од 1-5 cm.
Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници.или можете да ми кажете вашата висина и тежина и ние ќе ви помогнат.
Ако тежина над 2. Aliexpress стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2. Руските купувачи pls забелешка :
1. Во ретки случаи, тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или за време на празници.Големина маса не е точна. Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побрзо,ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа,нудиме наплата или размена. Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме да ја напуштат повратни информации.
2)купувачот : Здраво,продавачот,јас не се добие мојата пакет,што се случува?зошто не можам да ги пратите на следење на број?Е тоа погрешно?
Продавачот : Здраво,мојот пријател,пакетот е превозот на вашата земја,но на следење на информации ажурирање е бавно.) може да биде подолго од вообичаеното време.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блејзери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Едно Копче
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Spandex
Име:
FANZHUAN
Стил:
Моден

Слични производи во категоријата