• Неодамнешно
  • -5 %
Лофт Дрво, Дрвени+Железо Табела Светилка Светлина E27 AC 110V/220V За Дневна Соба и Спалната соба Кревет Дома

Лофт Дрво, Дрвени+Железо Табела Светилка Светлина E27 AC 110V/220V За Дневна Соба и Спалната соба Кревет Дома

DEN 4368.00
DEN 4598.40

Количината на стоката
Това е достапна

Примена : Спална соба, Студија соба, Дневна соба, Кревет, Бар, итн. Пакет се Вклучени : 1 X Табела Светилка 1 X E27 Сијалица 7w треба топло бела pls остави порака или контакт сме ние.

Клучни карактеристики

Wattage:
7W Cool white 110V, 7W Cool white 220V
Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Модерна
Сенка Тип:
Железо
Заврши:
Железо
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
сертификација:
CQC,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Дрво
База Тип:
E27
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Карактеристики:
Модерна
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
1031
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1year

Слични производи во категоријата