• Неодамнешно
LED табела светилка Европската спална соба со кревет кревет ретро студија соба дневна соба ткаенина луксузни свадба соба, кревет кабинетот светла CL GY20

LED табела светилка Европската спална соба со кревет кревет ретро студија соба дневна соба ткаенина луксузни свадба соба, кревет

DEN 5520.00

Количината на стоката
Това е достапна


Светлина тело материјал : смола
Светилка покрие материјал : крпа
Извор на светлина тип : блескаво светилка ДОВЕДЕ друг / други заштеда на енергија светилка
Занает : шупливи врежан цвеќиња
Дали светилка има светлосен извор : без извор на светлина
Напон : 110 V ~ 240 V (вклучувајќи)
Применливи простор : дневна соба студија спалната соба друг / други
Стил : Европски стил

Клучни карактеристики

Wattage:
L, S
Тип На Објект:
Биро Светилки
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Материјал:
Смола
Извор На Енергија:
AC
Сенка Тип:
Ткаенини
База Тип:
E27
Број На Модел На:
1
Карактеристики:
1
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No

Слични производи во категоријата