• Неодамнешно
  • -5 %
Weilingdun Музика Час Chiming Висок Квалитет Табела Часовник Европа Антички Дрвени Го Исклучите Кварц Десктоп Часовник T20238

Weilingdun Музика Час Chiming Висок Квалитет Табела Часовник Европа Антички Дрвени Го Исклучите Кварц Десктоп Часовник T20238

DEN 8345.00
DEN 8784.00

Количината на стоката
Това е достапна

) В)ОБЕМОТ : Ротари јачина, големина на Пакување
•На дигитални слики на нашата веб страница се онолку точни колку што е можно. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.5 V Јаглерод-цинк батерии само ,ако купувачи да користите други високо наелектризирани
батерија која може да го оштети внатрешниот дел на Движење,ние не може да понуди замена и одржување,ве молиме земете предвид
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.) (Забелешка : На часовникот ќе се исклучи автоматски од 10 : 00 ЧАСОТ до 5 : 59 AM ако штрајкот е правилно поставени. -ВЕСТМИНСТЕР : Вестминстер + Strinking во 00 min. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. -БИМ БАМ : Бим Бам во 00 min.5 V Јаглерод-цинк батерии само,не се вклучени Часовник Форма
Цврсто Дрво и Еколошки МЕДИЈАПАН со Природни Дрва,Текстура, занает казна, моделирање уникатен, елегантен и великодушни, со голема благодарност вредност и собирање вредност
Молчи Часовник Раце се движи тивко,овој часовник употреба SKP движење,кој е еден од најпознатите висок квалитет на кварц движење во светот Вистински производ слика Пука под природна светлина Големина Спореди Часовник големина со нормални работи,минерална вода во шишиња, пијалаци може да и Списанието(297mm висина) Производ Фото Детали информации
Игла
Метал печење заврши,исклучителна изработка,со што ќе се намали притисокот за движење на тежина и вртежен момент почит, игли со бакар буш е основниот на држи добро време за Органско Стакло висококвалитетно Органско стакло,добар пренос на светлината,ќе ги прикаже dail квалитет совршено,тоа, исто така, промовира услуга живот на часовникот Дрво+МДФ
Dial Јасни и Едноставни dial дизајн,дебели ПВЦ материјал Движење Висок квалитет SKP Издржам Кварц движење,Држи се добро време и slient се движат Backcover ABS Заштита на Животната средина Материјал употреба настава a)ПОСТАВУВАЊЕ : Свири Време Поставување Копчето По притиснете едно време"SET"копчето,свири време ќе па наваму еден час,но по притиснете едно време"SET",На 4x4 режим нема да работи правилно за време на првиот час по време е поставена.

Клучни карактеристики

Тип:
Биро Часовници
Стил:
Европа
Обликот:
Геометриски
Функција:
Антички Стил
Функција:
Час Chiming
Motivity Тип:
Кварц
Тежина:
1700g
Дисплеј Тип:
Игла
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Број На Модел На:
T20238
Бренд Име:
Weilingdun
Ширина:
173mm
Должина:
415mm
Дијаметар:
110mm
Лист Големина:
4
Движење тип:
Скокање со движење

Слични производи во категоријата