• Неодамнешно
  • -6 %
Bkning Плус Големина Костим За Капење Жените Долг Ракав Бикини Постави Висока Waisted Бански Поместена Костими За Капење 2018 Нови Шарени Monokini

Bkning Плус Големина Костим За Капење Жените Долг Ракав Бикини Постави Висока Waisted Бански Поместена Костими За Капење 2018

DEN 676.00
DEN 719.52

Количината на стоката
Това е достапна


Bkning Плус Големина Костим За Капење Жените Долг Ракав Бикини Постави Висока Waisted Бански Поместена Костими За Капење 2018 Нови Шарени Monokini
H881 A
H881 B
Реалната Слика
H881 C
Реалната Слика
H881 D
Реалната Слика
Дали ви се нудат пад на превозот?
Ние можеме да понудиме пад за испорака за вашите клиенти директно, без било какви информации од нашата продавница .
Постои големо цена и слободни изразат превозот за масовно цел?
Ние нудиме попуст плус бесплатна изразат испорака за повеќето земји за цел преку 15pcs.
Како брзо да ви брод мојата цел?
Нашата обработка време е нормално во 2 работни дена и следење на број ќе се обезбедува веднаш откако вашата нарачка е испраќаат надвор. Но, следење на информации ќе биде достапна во рок од 5 дена по поштата на процесот.
Колку долго трае мојата цел преземат за да се дојде?
САД : 8 - 25 дена од Aliexpress стандард превозот;
Русија : 15 - 25 дена од Aliexpress стандард превозот;
Бразил : 34-60 дена преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Други земји : 15 - 45 дена од Aliexpress стандард превозот;
Дали постојат било обичај данок?
Обично парцела пратен по пошта на воздухот mail пораката не се наплаќа за сопствени данок, и ние секогаш се стави помала вредност за да се избегне обичај данок, но парцела испратени од експрес испорака може да се наплаќа за сопствени данокот кој треба да се плати од страна на купувачот, па ве молиме оставете порака за тоа колку вредноста што сакате да ја прогласи за вашата нарачка.
Што треба да направам ако големина, не ги собира?
Може да се врати на објектот за да ни се за бесплатен замена, но купувачот е одговорен за враќање превозот цена, или ние може да ви понуди 30% попуст за второто парче со точна големина ако се задржи.

Клучни карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
BKNING
Пол:
Жените
Половината:
Висок Половината
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
Yes
Шаблон Тип:
Печати,Шарени
Број На Модел На:
H881
Материјал:
Најлон,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет
Feture:
долг ракав костим за капење
биста:
Жица За Слободни & Поместена Swimsuitt
Пакетот Вклучува:
Врвот И Дното Бански
Стил:
Висока Waisted Бански Костуми Perfect
Пол:
Жените Шарени Monokini
Сезоната:
Плус Големина Костим За Капење 2018
боја:
Шарени Печатени Костим За Капење

Слични производи во категоријата