• Неодамнешно
  • -40 %
Бикини 2018 Костим за капење Жени Секси Плус Големина Бански Две Парче Голема Големина прикривање на Плажа Одговараат Носат Костим за Капење Тело Одговараат на

Бикини 2018 Костим за капење Жени Секси Плус Големина Бански Две Парче Голема Големина прикривање на Плажа Одговараат Носат Костим

DEN 826.00
DEN 1376.64

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2 CM разлики поради прирачник за мерење. Карактеристики : 100% нови и добра quality It е прилично удобно и секси, Модерни и либерални, Карактеристични Секси Плажа Бикини костими за капење Фустан, Поставен & стилски Плажа Бикини облечи одговара на повеќето девојки или жени, одличен подарок за вашиот љубовник или себе си.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Постојат NOEXCEPTIONS!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
БИКИНИ СЕТ 1. Време На Испорака :
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Клучни карактеристики

Големина:
46, 48, 50, 52, 44
Тип На Објект:
Бикини Сет
Со Подлога:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
KS1017-GEMAN
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цвеќиња,Печатење
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Половината:
Висок Половината

Слични производи во категоријата